Aktualności

Przyjęcia okolicznościowe

Stworzyliśmy dla Państwa idealną salę pod kameralne przyjęcia okolicznościowe oraz firmowe do 25-35 osób. Gwarantujemy przepyszne jedzenie, napoje wysokoprocentowe i świetną muzykę. Wygospodarujemy również miejsce do tańczenia. Sala ta jest idealnie stworzona do świętowania na wyłączność.

Muzyka na żywo

W każdy czwartek w Pubie JK Restauracji organizujemy muzykę na żywo, która uprzyjemnia naszym gościom chwile spędzone w naszym lokalu. Występy na żywo rozpoczynają się o godzinie 19:00, a kończą o 22:00.

Menu lunchowe

Zapraszamy Państwa od poniedziałku do czwartku w godzinach 13:00 – 16:30 na zestawy lunchowe składające się z zupy i drugiego dania. Spośród propozycji komponują Państwo zestaw, na który mają Państwo ochotę. Serdecznie polecamy naszą nowość, którą jest shoarma. To przepyszne marynowane orientalnymi przyprawami paski schabu podawane z frytkami, pitą turecką, surówką i sosami. Istnieje możliwość wyboru zestawu z napojem Coca-Colę o pojemności 0,25 l.

Przekąski piwosza

Wprowadziliśmy nowe przekąski piwosza, spośród których każdy z Państwa znajdzie coś dla siebie począwszy od pojedynczej pozycji, po opcję dla dwojga, jak również dla średnich i dużych grup znajomych. Zachęcamy do odkrywania nowych smaków.